czwartek, 06 grudnia 2012 16:57

Jak przygotować się do karnawału?

Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Karnawał – czas hucznych imprez i skromniejszych prywatek w gronie znajomych. Bez względu na rodzaj imprezy i jej charakter, każda pani chce w jej trakcie prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie. Piękne makijaże, pomysłowe fryzury i oryginalne kreacje to sprawy, którymi w czasie karnawałowego szaleństwa kobiety interesują się wyjątkowo.

 


Jak przygotować się do karnawałowej imprezy?

 

Nienaganny makijaż oraz fryzura to sprawy, o które można zatroszczyć się tuż przed imprezą. Wizyta w salonie kosmetycznym rozwiązuje cały problem. Specjalistki zatrudnione w takich miejscach są najlepszymi doradcami, dlatego też warto zaufać ich doświadczeniu i oddać się w ich fachowe ręce.

 

Z większym wyprzedzeniem należy jednak zatroszczyć się o wybór odpowiedniej kreacji. Przy jej wyborze należy kierować się przede wszystkim koniecznością dostosowania stroju do charakteru imprezy.

 

Popularne w karnawale bale przebierańców dają pomysłowym paniom szerokie pole do popisu. Warto zadbać o ciekawy kostium, by nie stać się jedną z wielu wróżek lub pielęgniarek. Tu każda kobieta może zdać się na swą wyobraźnię lub poszukać ciekawych inspiracji w swym najbliższym otoczeniu. Pamiętajmy, że bal przebierańców to impreza, na której praktycznie wszystko jest dozwolone.

 

W trudniejszej sytuacji są te panie, które wybierają się na bardziej oficjalną uroczystość. Na wytworny bal należy ubrać się elegancko, dbając o dobry styl i wygodę. W zależności od sylwetki i osobistych preferencji można tu postawić na elegancką, długą suknię szytą z lekkich materiałów. Dozwolone są tu również eleganckie i seksowne zarazem krótkie sukienki z frędzelkami, które mogą dodać wiele uroku tym kobietom, które chcą się wyróżnić na parkiecie. Bale karnawałowe nie wymuszają przestrzegania ściśle określonej kolorystyki. Można wybrać klasyczną czerń, można postawić na bardziej wyraziste kolory. Czerwień i zieleń to chętnie wybierane rozwiązania, wytworny i elegancki wygląd zapewniają również kreacje srebrne oraz złote.

 

Wybór sukni na bal karnawałowy to jeszcze nie wszystko. Należy pamiętać o wieczorowej torebce oraz eleganckich butach: lekkich, wytwornych i wygodnych zarazem. Wszak nic nie psuje tak zabawy, jak niewygodne obuwie utrudniające płynne przemieszczanie się po parkiecie.

W górę