poniedziałek, 29 października 2012 14:23

Gdzie kupić ciuchy na zimę?

Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Oceń ten artykuł
(1 głos)

 Obecna pora roku jest idealnie dopasowana do nowych ofert sieci odzieżowych. Jednak poza tradycyjnymi sklepami jest wiele innych możliwości kupienia ubrań które będą tanie, wygodne i świetnie wyglądające. Przyjrzyjmy się najważniejszym sposobom na zakupy poza tradycyjnymi punktami.

 

Sklepy internetowe

 

Zarówno na portalach aukcyjnych typu Allegro czy eBay jak i w sklepach internetowych oferta odzieżowa jest niesamowicie bogata. Sklepy z ciuchami rosną jak grzyby po deszczu w ciepły letni dzień. Dzięki temu jesteśmy w stanie kilkoma kliknięciami myszy wybrać idealnie do nas dopasowane ubranie które po kilku dniach otrzymamy pocztą lub za pośrednictwem kuriera. Polskie prawo jest na tyle dobre, że pozwala nam na zwrot nieodpowiednich ubrań – część sklepów nawet zachęca klientów do większych zakupów i zwrotu części przedmiotów jeśli nam się nie spodobają.

 

Zagraniczne sklepy odzieżowe

 

Rozwój internetu sprawił, że możemy dokonywać zakupy z dowolnego miejsca na ziemi w dowolnym sklepie na świecie. Transfer pieniędzy nie jest obecnie problemem, nieco dłużej będziemy musieli poczekać na paczkę z wybranymi przez nas rzeczami. Choć to rozwiązanie wydaje się mało praktyczne to w niektórych przypadkach sweterki czy inne ubrania możemy kupić nawet kilkadziesiąt procent taniej niż w naszym kraju. Z drugiej strony trzeba pamiętać też o tym, że oferty wielu firm nie są u nas dostępne przez co internet staje się idealnym rozwiązaniem by nadrobić te braki.

 

Ciuchlandy

 

Jeszcze innym rozwiązaniem jesiennych i zimowych zakupów jest wizyta w ciuchlandzie. O ile jeszcze kilka lat temu sklepy z używaną odzieżą nie kojarzyły się zbyt dobrze to obecnie coraz częściej przyjmują one formę zbliżoną do zwykłych butików odzieżowych. Często specjalizują się również w określonych typach odzieży – na przykład tylko znanych marek, tylko produkty dżinsowe lub jedynie artykuły dla dzieci. Oczywiście decyzja o zakupach w tego typu miejscach jest najczęściej podyktowana ekonomią – po prostu są to tańsze produkty – jednak nie są wcale gorszej jakości i coraz częściej nawet dość zamożne osoby chętnie korzystają z oferty sklepów z odzieżą używaną.

W górę