Imieniny: Anety BogdanaKonkursy

Polacy bawią się kolorami w konkursie Dekoral Fashion
Co łączy Lublin z Wrocławiem, a Łódź z Poznani[...]
1000zł do wydania w H&M
Weź udział w konkursie i wygraj bon o wartości aż 1000[...]
piątek, 27 stycznia 2012 10:02

Z wizytą u wróżki

przez  Julianna Orzechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Któż nie chciałby znać przyszłości? Wiedzieć co wydarzy się w najbliższych dniach, czy przyjdzie w końcu upragniony awans, kto zdobędzie nasze serce i jakie niespodzianki szykuje dla nas los. Dzięki instytucji zwanej wróżką te niemożliwe odpowiedzi stają się możliwe. I choć większość z nas głośno zaprzecza, jakoby korzystało z usług fachowca od magii, w rzeczywistości, wróżkę odwiedza coraz więcej osób obojga płci.

Umawiamy się na wizytę

 

Pamiętajmy, że wróżka to też człowiek. W dobie rozwiniętej techniki i technologii dysponuje podobnie jak i my telefonem komórkowym i terminarzem. Wystarczy więc wykonać połączenie i uzgodnić możliwy termin wizyty. By jednak zdobyć numer osoby, która spełni nasze oczekiwania, warto dokonać rozeznania wśród znajomych lub na internetowych forach. Dowiemy się z nich kto zyskał największe uznanie w oczach swych klientów, a także tego, czego możemy się spodziewać po takiej wizycie.
 

Nie z każdym problemem do wróżki

 

Chcąc skorzystać z usług wróżki, warto zastanowić się najpierw, w jakim celu pragniemy się do niej udać. Pamiętajmy, że wróżka to nie lekarz ani psycholog. Nie pomoże nam ona w problemach szkolnych naszych dzieci, czy w braku porozumienia z ukochaną osobą. Jej praca polega przede wszystkim na podnoszeniu nas na duchu, dodawaniu wiary we własne siły i wskazywaniu możliwych kierunków wyjścia z życiowych opresji.  Od wróżki dowiemy się, czy najbliższy rok będzie owocny, czy utrata pracy jest naprawdę powodem do zmartwień, czy może warto zakasać rękawy i znaleźć nowe stanowisko pracy.  
 

Grunt to przygotowanie

 

Myśląc o sprawach, które chcemy poruszyć z właścicielką szklanej kuli warto spisać wszystkie swoje pytania i wątpliwości, by nie okazało się, że godzinny seans, za który płacimy, zakończy się już po kilkunastu minutach. Jeśli dysponujemy fotografiami najbliższych czy znajomych, o których chcemy spytać wróżkę, pamiętajmy by zabrać je ze sobą. Choć wróżka to nie jasnowidz, takie zdjęcia z pewnością jej pomogą.
 

Bez kota i szklanej kuli

 

Choć wróżki kojarzą nam się przede wszystkim z kotem i szklana kulą, to współczesne Panie trudniące się tym zawodem dysponują zupełnie innym „sprzętem”. W pokoju wróżki spotkamy z pewnością duży stół, a na nim różnorodne karty do Tarota i innych wróżb. Dookoła palić będą się świecie i kadzidełka, a ogólny nastrój uznamy zapewne za przyjemny i relaksujący. Po krótkim wywiadzie, jaki przeprowadzi z nami nasza wyrocznia, usłyszymy kilka informacji na temat tego, co może nas spotkać na płaszczyźnie życia osobistego, jak i zawodowego. Czego spodziewać się po nowo poznanej osobie lub też co przyniesie planowana zmiana pracy. Liczmy się jednak z tym, że wróżka nie podejmie za nas decyzji, a jedynie ostrzeże przed tymi niewłaściwymi i wskaże możliwe kierunki działania. Bez wątpienia zmobilizuje nas do przemyśleń i refleksji, których efektem winno być racjonalne i prowadzące do poprawy stanu bieżącego działanie.

Więcej z tej kategorii: « Afirmacje

1 Komentarz

  • ^ Katarzyna piątek, 27 stycznia 2012 19:41 Umieszczone przez: Katarzyna

    Ja nigdy nie chciała bym poznać swojej przyszłości, bo gdybym usłyszała coś złego po prostu strasznie bym się martwiła.

Login to post comments

Wyraź opinię

Jeśli szkolenia to tylko
 
 
 
 
 
Kategoria: Edukacja

Warto przeczytać

Dopasowanie numerologiczne
On obsypuje ją różami przy każdej możliwej okaz[...]
Historia Tarota
Tarot to określenie talii składającej się z 78 kart, k[...]
Z wizytą u wróżki
Któż nie chciałby znać przyszłości? Wiedzieć [...]
Afirmacje
Nasza osobowość składa się z wielu elementów, k[...]
Fazy księżyca 2011 – co tym razem szykuje dla Ciebie Luna?
Gwiazdy planują naszą przyszłość, numerologia analizu[...]
Najnowsze komentarze:

Re: Meble kuchenne View the latest post
Dodałbym jeszcze do tego Interio w Domotece ;). Bardzo...

Re: Sklep z meblami View the latest post
Ja ostatnio szukałam różnych mebli. Nie mogłam się...

Re: podróżowanie z dziećmi View the latest post
Jest to niewątpliwie ciekawa alternatywa dla typowych...

Re: Ból głowy View the latest post
Środków które pozwalają zwalczyć taką dolegliwość jest...

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Perfumeriapasja.pl Pierwsze objawy ciąży Privat Rengøring service Pasja.org Zostań PARTNEREM