Z wizytą u wróżki
Imieniny: Marii NapoleonaKonkursy

Polacy bawią się kolorami w konkursie Dekoral Fashion
Co łączy Lublin z Wrocławiem, a Łódź z Poznani[...]
1000zł do wydania w H&M
Weź udział w konkursie i wygraj bon o wartości aż 1000[...]
piątek, 27 stycznia 2012 10:02

Z wizytą u wróżki

przez  Julianna Orzechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Któż nie chciałby znać przyszłości? Wiedzieć co wydarzy się w najbliższych dniach, czy przyjdzie w końcu upragniony awans, kto zdobędzie nasze serce i jakie niespodzianki szykuje dla nas los. Dzięki instytucji zwanej wróżką te niemożliwe odpowiedzi stają się możliwe. I choć większość z nas głośno zaprzecza, jakoby korzystało z usług fachowca od magii, w rzeczywistości, wróżkę odwiedza coraz więcej osób obojga płci.

Umawiamy się na wizytę

 

Pamiętajmy, że wróżka to też człowiek. W dobie rozwiniętej techniki i technologii dysponuje podobnie jak i my telefonem komórkowym i terminarzem. Wystarczy więc wykonać połączenie i uzgodnić możliwy termin wizyty. By jednak zdobyć numer osoby, która spełni nasze oczekiwania, warto dokonać rozeznania wśród znajomych lub na internetowych forach. Dowiemy się z nich kto zyskał największe uznanie w oczach swych klientów, a także tego, czego możemy się spodziewać po takiej wizycie.
 

Nie z każdym problemem do wróżki

 

Chcąc skorzystać z usług wróżki, warto zastanowić się najpierw, w jakim celu pragniemy się do niej udać. Pamiętajmy, że wróżka to nie lekarz ani psycholog. Nie pomoże nam ona w problemach szkolnych naszych dzieci, czy w braku porozumienia z ukochaną osobą. Jej praca polega przede wszystkim na podnoszeniu nas na duchu, dodawaniu wiary we własne siły i wskazywaniu możliwych kierunków wyjścia z życiowych opresji.  Od wróżki dowiemy się, czy najbliższy rok będzie owocny, czy utrata pracy jest naprawdę powodem do zmartwień, czy może warto zakasać rękawy i znaleźć nowe stanowisko pracy.  
 

Grunt to przygotowanie

 

Myśląc o sprawach, które chcemy poruszyć z właścicielką szklanej kuli warto spisać wszystkie swoje pytania i wątpliwości, by nie okazało się, że godzinny seans, za który płacimy, zakończy się już po kilkunastu minutach. Jeśli dysponujemy fotografiami najbliższych czy znajomych, o których chcemy spytać wróżkę, pamiętajmy by zabrać je ze sobą. Choć wróżka to nie jasnowidz, takie zdjęcia z pewnością jej pomogą.
 

Bez kota i szklanej kuli

 

Choć wróżki kojarzą nam się przede wszystkim z kotem i szklana kulą, to współczesne Panie trudniące się tym zawodem dysponują zupełnie innym „sprzętem”. W pokoju wróżki spotkamy z pewnością duży stół, a na nim różnorodne karty do Tarota i innych wróżb. Dookoła palić będą się świecie i kadzidełka, a ogólny nastrój uznamy zapewne za przyjemny i relaksujący. Po krótkim wywiadzie, jaki przeprowadzi z nami nasza wyrocznia, usłyszymy kilka informacji na temat tego, co może nas spotkać na płaszczyźnie życia osobistego, jak i zawodowego. Czego spodziewać się po nowo poznanej osobie lub też co przyniesie planowana zmiana pracy. Liczmy się jednak z tym, że wróżka nie podejmie za nas decyzji, a jedynie ostrzeże przed tymi niewłaściwymi i wskaże możliwe kierunki działania. Bez wątpienia zmobilizuje nas do przemyśleń i refleksji, których efektem winno być racjonalne i prowadzące do poprawy stanu bieżącego działanie.

Więcej z tej kategorii: « Afirmacje

1 Komentarz

  • ^ Katarzyna piątek, 27 stycznia 2012 19:41 Umieszczone przez: Katarzyna

    Ja nigdy nie chciała bym poznać swojej przyszłości, bo gdybym usłyszała coś złego po prostu strasznie bym się martwiła.

Login to post comments

Wyraź opinię

Suknia ślubna - koniecznie:
 
 
 
 
 
Kategoria: Moda

Warto przeczytać

Dopasowanie numerologiczne
On obsypuje ją różami przy każdej możliwej okaz[...]
Historia Tarota
Tarot to określenie talii składającej się z 78 kart, k[...]
Z wizytą u wróżki
Któż nie chciałby znać przyszłości? Wiedzieć [...]
Afirmacje
Nasza osobowość składa się z wielu elementów, k[...]
Fazy księżyca 2011 – co tym razem szykuje dla Ciebie Luna?
Gwiazdy planują naszą przyszłość, numerologia analizu[...]
Najnowsze komentarze:

Re: Producent meble View the latest post
Funkcjonalne meble do biura, systemy kuchenne, stelaże...

Re: Meble do przedpokoju View the latest post
W przedpokoju mam tylko wieszak i duże lustro w ozdobnej...

Re: Siłownia? View the latest post
Przede wszystkim aby trening przyniósł oczekiwane efekty,...

Re: Niska samoocena View the latest post
Z takim problemem to najlepiej do psychologa https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa...

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Perfumeriapasja.pl Pierwsze objawy ciąży Privat Rengøring service Pasja.org Zostań PARTNEREM