poniedziałek, 06 lutego 2017 23:38

Dopasowanie numerologiczne

przez  Julianna Orzechowska
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

On obsypuje ją różami przy każdej możliwej okazji. Ona z kolei twierdzi, że w końcu trafił jej się właściwy mężczyzna i czuje, że to partner na całe życie. Mówią, że się kochają, mówią, że są dla siebie ważni. Ona kupuje jakąś kolorową gazetę, określaną często jako „babska”. Otwiera pierwszą lepszą stronę, a tam akurat kilka testów na partnerstwo. Od niechcenia wypisuje datę swoich urodzin i to samo robi w przypadku swojego partnera. Wie przecież, że są sobie pisani. Sumuje, podlicza i… Liczy skrupulatnie kolejny raz. Potem jeszcze jeden. Przecież to niemożliwe. Dlaczego numerologia twierdzi, że nic z tego nie będzie?

 

 

 

Partnerskie dopasowanie

 

Tak naprawdę w świecie magii i czarów istnieje wiele sposobów na weryfikację potencjalnego lub trwającego już związku. Jedni wierzą w to, co mówią karty tarota, inni z kolei chętnie korzystają z usług wróżki. Są i tacy, którzy powierzają swoją przyszłość numerologii. Tak naprawdę to właśnie ona zdaje się być najprostszą formą wróżbiarstwa, bazującą głównie na układach liczb. Najczęściej tych, pochodzących z daty naszego urodzenia. Tak jest i w przypadku dopasowania numerologicznego. Chcąc wiedzieć co na temat naszego związku mówią liczby, musimy zestawić naszą datę urodzenia z datą urodzenia partnera. Do niedawna takie wyliczenia wykonywały jedynie wróżki. Teraz, kiedy rozwój technologii zaskakuje nas każdego dnia, do wyboru mamy także Internet, a ściślej mówią portale tematycznie związane z magią, horoskopem i numerologią. Oferują one gotowe rozwiązanie dzięki któremu, po wpisaniu naszych dat urodzenia otrzymujemy informację zwrotną w postaci krótszego lub dłuższego komentarza opisującego nasze relacje z partnerem i przewidywania co do trwałości danego związku. Często też otrzymujemy informację o znaczeniu tzw. kwadratu numerologicznego każdego z partnerów.

 

Przykładowo…

 

Przechodząc od suchej teorii do praktyki, warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdy z nas ma w numerologii przypisany swój własny kwadrat, który tworzą wspominane już liczby z daty naszego urodzenia. Ich kombinacja i kilkustopniowe sumowanie dają w efekcie jedną cyfrę, określaną drogą życia. Dla naszej drogi życia numerologia przygotowała indywidualną analizę. Z kolei chcąc odczytać dopasowanie numerologiczne w związku, musimy tak naprawdę zestawić nasz wynik z wynikiem partnera. Załóżmy więc, że ONA przyszła na świat 21.03.1982. ON zaś urodził się 23.08.1979. W przypadku każdej osoby sumujemy osobno poszczególne cyfry wchodzą w skład danej daty. ONA: 2+1+0+3+1+9+8+2=26, ON: 2+3+0+8+1+9+7+9=39. Kolejnym krokiem jest ponowne sumowanie cyfr z uzyskanych wyników. ONA: 2+6=8, ON: 3+9=12. Podczas gdy w przypadku kobiety mamy już cyfrę, u mężczyzny wynik nadal jest liczbą dwucyfrową, dlatego też operację sumowania zobowiązani jesteśmy powtórzyć. ON: 1+2=3. Uzyskane wyniki to  nic innego, jak drogi życia obojga partnerów. ONA stąpa po ósemce. ON wędruje trójką. I choć nie są to te same ścieżki, to nie oznacza to, że związek taki nie ma racji bytu. Wręcz przeciwnie, każda z osób wnosi do niego coś nowego i jest pewnego rodzaju uzupełnieniem, które z kolei wiązać się może z silną potrzebą bliskości obu tych osób. Często jest też tak, że wyższa liczba dominuje nad niższą i jest dla niej pewnego rodzaju wsparciem. A jak to jest w waszym przypadku? Sprawdźcie już dziś, po jakich drogach stąpacie i dokąd one was zaprowadzą.

W górę