Imieniny: Franciszka HildegardyKonkursy

Polacy bawią się kolorami w konkursie Dekoral Fashion
Co łączy Lublin z Wrocławiem, a Łódź z Poznani[...]
1000zł do wydania w H&M
Weź udział w konkursie i wygraj bon o wartości aż 1000[...]
poniedziałek, 06 lutego 2017 23:38

Dopasowanie numerologiczne

przez  Julianna Orzechowska
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

On obsypuje ją różami przy każdej możliwej okazji. Ona z kolei twierdzi, że w końcu trafił jej się właściwy mężczyzna i czuje, że to partner na całe życie. Mówią, że się kochają, mówią, że są dla siebie ważni. Ona kupuje jakąś kolorową gazetę, określaną często jako „babska”. Otwiera pierwszą lepszą stronę, a tam akurat kilka testów na partnerstwo. Od niechcenia wypisuje datę swoich urodzin i to samo robi w przypadku swojego partnera. Wie przecież, że są sobie pisani. Sumuje, podlicza i… Liczy skrupulatnie kolejny raz. Potem jeszcze jeden. Przecież to niemożliwe. Dlaczego numerologia twierdzi, że nic z tego nie będzie?

 

 

 

Partnerskie dopasowanie

 

Tak naprawdę w świecie magii i czarów istnieje wiele sposobów na weryfikację potencjalnego lub trwającego już związku. Jedni wierzą w to, co mówią karty tarota, inni z kolei chętnie korzystają z usług wróżki. Są i tacy, którzy powierzają swoją przyszłość numerologii. Tak naprawdę to właśnie ona zdaje się być najprostszą formą wróżbiarstwa, bazującą głównie na układach liczb. Najczęściej tych, pochodzących z daty naszego urodzenia. Tak jest i w przypadku dopasowania numerologicznego. Chcąc wiedzieć co na temat naszego związku mówią liczby, musimy zestawić naszą datę urodzenia z datą urodzenia partnera. Do niedawna takie wyliczenia wykonywały jedynie wróżki. Teraz, kiedy rozwój technologii zaskakuje nas każdego dnia, do wyboru mamy także Internet, a ściślej mówią portale tematycznie związane z magią, horoskopem i numerologią. Oferują one gotowe rozwiązanie dzięki któremu, po wpisaniu naszych dat urodzenia otrzymujemy informację zwrotną w postaci krótszego lub dłuższego komentarza opisującego nasze relacje z partnerem i przewidywania co do trwałości danego związku. Często też otrzymujemy informację o znaczeniu tzw. kwadratu numerologicznego każdego z partnerów.

 

Przykładowo…

 

Przechodząc od suchej teorii do praktyki, warto zwrócić uwagę na fakt, iż każdy z nas ma w numerologii przypisany swój własny kwadrat, który tworzą wspominane już liczby z daty naszego urodzenia. Ich kombinacja i kilkustopniowe sumowanie dają w efekcie jedną cyfrę, określaną drogą życia. Dla naszej drogi życia numerologia przygotowała indywidualną analizę. Z kolei chcąc odczytać dopasowanie numerologiczne w związku, musimy tak naprawdę zestawić nasz wynik z wynikiem partnera. Załóżmy więc, że ONA przyszła na świat 21.03.1982. ON zaś urodził się 23.08.1979. W przypadku każdej osoby sumujemy osobno poszczególne cyfry wchodzą w skład danej daty. ONA: 2+1+0+3+1+9+8+2=26, ON: 2+3+0+8+1+9+7+9=39. Kolejnym krokiem jest ponowne sumowanie cyfr z uzyskanych wyników. ONA: 2+6=8, ON: 3+9=12. Podczas gdy w przypadku kobiety mamy już cyfrę, u mężczyzny wynik nadal jest liczbą dwucyfrową, dlatego też operację sumowania zobowiązani jesteśmy powtórzyć. ON: 1+2=3. Uzyskane wyniki to  nic innego, jak drogi życia obojga partnerów. ONA stąpa po ósemce. ON wędruje trójką. I choć nie są to te same ścieżki, to nie oznacza to, że związek taki nie ma racji bytu. Wręcz przeciwnie, każda z osób wnosi do niego coś nowego i jest pewnego rodzaju uzupełnieniem, które z kolei wiązać się może z silną potrzebą bliskości obu tych osób. Często jest też tak, że wyższa liczba dominuje nad niższą i jest dla niej pewnego rodzaju wsparciem. A jak to jest w waszym przypadku? Sprawdźcie już dziś, po jakich drogach stąpacie i dokąd one was zaprowadzą.

Login to post comments

Wyraź opinię

Jaki typ urody
Jaki typ urody
 
Blondyn (0 głosy)
 
Brunet (3 głosy)
 
Szatyn (0 głosy)
 
Rudy (0 głosy)
 
Łysy (0 głosy)
Kategoria: Mężczyźni

Warto przeczytać

Dopasowanie numerologiczne
On obsypuje ją różami przy każdej możliwej okaz[...]
Historia Tarota
Tarot to określenie talii składającej się z 78 kart, k[...]
Z wizytą u wróżki
Któż nie chciałby znać przyszłości? Wiedzieć [...]
Afirmacje
Nasza osobowość składa się z wielu elementów, k[...]
Fazy księżyca 2011 – co tym razem szykuje dla Ciebie Luna?
Gwiazdy planują naszą przyszłość, numerologia analizu[...]
Najnowsze komentarze:

Re: Parca jako niania View the latest post
A nie myślałyście o tym, że zamiast niani, warto pomyśleć...

Portale randkowe View the latest post
Cześc, korzystacie z portali randkowych? Według mnie...

Re: Meble kuchenne View the latest post
Dodałbym jeszcze do tego Interio w Domotece ;). Bardzo...

Re: Sklep z meblami View the latest post
Ja ostatnio szukałam różnych mebli. Nie mogłam się...

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Perfumeriapasja.pl Pierwsze objawy ciąży Privat Rengøring service Pasja.org Zostań PARTNEREM