poniedziałek, 29 lutego 2016 00:00

Mercedes wsród kosiarek

Napisane przez  SK
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Każdy, kto ma ogród musi być przygotowany do koszenia trawy. Co jednak jeżeli chcemy mieć dobry sprzęt do dobrego działania? Nowość jaką jest kosiarka spalinowa McCulloch z pewnością zainteresuje największych specytków.

Do kogo skierowany jest sprzęt?

 

Sprzęt tej firmy jest polecany przede wszystkim klientom indywidualnym, którzy nie chcą wyrzucić pieniędzy w błoto. Kosiarka spalinowa McCulloch jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ma większy ogródek, a chce poświęcić mu najmniej czasu z osiągnięciem jak najlepszych efektów. Kosiarka tej firmy ma wiele udogodnień, które w wydatny sposób poprawiają komfort korzystania z tego urządzenia - na przykład automatyczne ssanie lub bardzo łatwy rozruch urządzenia. W przeciwieństwie do profesjonalistów, którzy te parametry wolą kontrolować sami, użytkownik indywidualny będzie zachwycony prostą obsługą oraz ergonomią oferowaną przez producenta. Także wzornictwo jest niewątpliwą zaletą.

 

Gdzie kupić?

 

W Polsce dystrybutorem tych urządzeń jest Husqvarna. Kosiarka spalinowa McCulloch do idealnego działania wymaga regularnych przeglądów, wymian filtra i przystosowania do użycia dla klienta. Warto przy tym zauważyć, że urządzenie jest dość solidne - waga takiej kosiarki do użytku domowego może osiągnąć do 40 kg we względu na zastosowanie solidnych komponentów. Zarówno osprzęt jak i materiały do eksploatacji są wykonane z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów. Pomimo inspiracji jakie amerykańska firma czerpie od Husqvarny nie jest to produkt identyczny z produktami skandynawskiej firmy. Z pewnością jednak nie będziemy zawiedzeni jakością jak i sposobem działania, znanym nam już z tych rozwiązań technicznych europojeskiej firmy. Kosiarka spalinowa McCulloch posiada także dopasowane specjalnie do jej konstrukcji oleje, filtry oraz noże sygnowane przez markę-siostrę UNIVERSAL by McCulloch co poprawi żywtność naszego sprzętu - produkty dedykowane z pewnością nie będą problemem dla nikogo z nas.

 

 

W górę