Forum dla kobiet - uroda - zdrowie - moda - ciąża - rozrywka.

Forum dla kobiet - kobiece miejsce gdzie żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Najciekawsze informacje związane z urodą, zdrowiem, modą, ciążą i nie tylko. Zapraszamy.
http://www.turkusowy.pl/forum/

Uroda "androgeniczna"

http://www.turkusowy.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=3334

Strona 1 z 1

Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 11 lut 2012, o 18:10
przez Kaja22
Jaki jest wasz stosunek do tzw. urody androgenicznej, tj, czy podobają się wam faceci, którym wizualnie bliżej do kanonów kobiecego piękna, niż do kanonów piękna kobiecego...ja mam mieszane uczucia: patrzę na takiego Madoxa(tego piosenkarza) i uważam, że on obiektywnie patrząc jest ładny, ale jakoś mnie takie coś nie "kręci"...

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 11 lut 2012, o 18:50
przez issa2609
Może jestem staroświecka, ale dla mnie facet musi być "męski" (dopisać sobie proszę, co tam kto woli jako symbol męskości). Kiedy pierwszy raz widziałam Madoxa, myślałam, że to za przeproszeniem "płaska" dziewczyna jest.

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 11 lut 2012, o 21:13
przez Envie
Hmm. Ja lubię szczupłą budowę ciała, długie włosy i dosyć "delikatne" rysy (np. nie toleruję kwadratowej "męskiej" szczęki) ale to nie jest akurat jeszcze typowa"androgeniczna" uroda. Nie wiem, wychodzę z założenia, że każdy wygląda jak chce a mnie nic do tego ale nie zmienia to faktu, ze zwyczajnie na takie coś nie lecę. No chyba, że Madox byłby dziewczyną: wtedy mogłabym to ewentualnie przemyśleć bo uważam, że byłby dosyć atrakcyjny.

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 12 lut 2012, o 20:30
przez łucja12
Podejrzewam, że dla każdego to pojęcie będzie miało swoje osobiste granice. Dla niektórych już szczupły chłopak z długimi włosami będzie androgeniczny, a dla innych totalnie facet niemęsko zachowujący się :) Póki facet zachowuje i ubiera się jak facet, to dla mnie nadal jest facet. A musi mieć to coś i już :)

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 13 lut 2012, o 16:00
przez marzena.b7
zdecydowanie jestem na nie.. nie chcialabym dotknac nawet takiego faceta. mezczyzna musi byc meski i juz. ..

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 13 lut 2012, o 17:08
przez efka14766
Dla mnie tacy faceci są obojętni, pod warunkiem, że nie podwalają się do mnie. Jednak tak jak większość z was jestem zdania, że facet ma być męski i tyle. I pomimo tego, że jestem dość tolerancyjna, to jednak nie mogłabym być z takim facetem jak Madox.

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 16 lut 2012, o 15:42
przez kingape
Ja jestem zdecydowanie na nie. Nie podoba mi się taki typ urody, a wręcz odpycha mnie. Dla mnie facet musi być męski. Im bardziej męski, tym bardziej dla mnie seksowny i przystojny :)

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 10 kwi 2012, o 15:25
przez Kaja22
kingape napisał(a):Ja jestem zdecydowanie na nie. Nie podoba mi się taki typ urody, a wręcz odpycha mnie. Dla mnie facet musi być męski. Im bardziej męski, tym bardziej dla mnie seksowny i przystojny :)


Tzn, najlepiej kiedy wygląda jak, na przykład, ten pięściarz Wałujew?? On jest ekstremalnie męski.

Re: Uroda "androgeniczna"

PostNapisane: 10 kwi 2012, o 19:48
przez Joanna19
To nie jest mój typ, ale chłopak o delikatnej urodzie może być uroczy i przyjemny dla oka i wielu dziewczynom podoba się taki typ. Ale nie lubię, jak przekracza on już pewne granice, jak np. wspomniany przez Was Madox. Maluje się, zakłada buty na obcasie i kobiece stroje.