Imieniny: Edyty KornelaRegulamin

Dodaj własne ogłoszenie!
Posty: 1 • Strona 1 z 1

Regulamin

Postprzez redakcja » 28 lis 2009, o 01:33

Redakcja pasja.org nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści prezentowane na ramach portalu przez innych użytkowników. Publikacje te nie są związane w żaden sposób z redakcją i stanowią wyrażenie indywidualnych poglądów, opinii, sympatii użytkowników forum. Wypowiedzi użytkowników które, łamią prawo, dobry obyczaj lub regulamin forum, zostaną usunięte przez moderatora po uprzednim zgłoszeniu treści do moderacji.


1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty i treści będą (w tym grafika i avatary) usuwane, a ich Autorzy otrzymają oficjalne upomnienie. Wypowiedzi zawierające elementy pornograficzne , wulgarne, dotyczące wykształcenia, religii czy statusu materialnego oraz inne uznane powszechnie za obraźliwe zostaną również usunięte.

2. Zanim zadasz pytanie na forum skorzystaj z wyszukiwarki. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na swoje pytanie, nie spiesz się z pretensjami.

3. Szanuj osoby dbające o jakość i porządek na forum. Moderatorzy robią to z przyjemności i z chęci niesienia pomocy a nie z obowiązku.

4. Staraj się pomagać innym użytkownikom, pamiętaj że ty również kiedyś stawiałeś pierwsze kroki. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika, chyba, że w rażący sposób złamał któryś z punktów regulaminu forum.

5. Za treści niezgodne z regulaminem może grozić BAN (blokada konta).

6. Usuwanie wątków czy ich treści (w tym zdjęć) powodujące jego zniszczenie, grozi stałą blokadą konta.

7. Staraj się wypowiadać w sposób czytelny, zwięzły i przejrzysty.

8. Kopiowanie i rozpowszechnianie treści (w tym zdjęć) stanowiących własność innych osób, bez uzyskania jej pisemnej zgody jest przestępstwem. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.

9. Każdy użytkownik ma prawo wnieść skargę na administratora czy moderatora, jeśli ten jego zdaniem złamał regulamin.

10.NIE usuwamy kont, wątków lub postów. Bierzesz odpowiedzialność za treści które publikujesz.

11. Zakaz kopiowania treści forum.
Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych u nas treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1). Traktujemy to prawo bardzo poważnie i nasz prawnik doskonale sobie radzi ze złodziejami treści, zdjęć i patentów.

12. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższym regulaminie.
Avatar użytkownika
redakcja
 
Posty: 533
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 01:26

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do Katalog urody

cron
Najnowsze komentarze:

Re: Parca jako niania View the latest post
A nie myślałyście o tym, że zamiast niani, warto pomyśleć...

Portale randkowe View the latest post
Cześc, korzystacie z portali randkowych? Według mnie...

Re: Meble kuchenne View the latest post
Dodałbym jeszcze do tego Interio w Domotece ;). Bardzo...

Re: Sklep z meblami View the latest post
Ja ostatnio szukałam różnych mebli. Nie mogłam się...

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Perfumeriapasja.pl Pierwsze objawy ciąży Privat Rengøring service Pasja.org Zostań PARTNEREM