Forum dla kobiet - uroda - zdrowie - moda - ciąża - rozrywka.

Forum dla kobiet - kobiece miejsce gdzie żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Najciekawsze informacje związane z urodą, zdrowiem, modą, ciążą i nie tylko. Zapraszamy.
http://www.turkusowy.pl/forum/

Wycieczka zagranicę

http://www.turkusowy.pl/forum/viewtopic.php?f=37&t=3185

Strona 1 z 1

Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 28 sty 2012, o 11:40
przez Sawa
Czy organizujecie sobie wycieczki zagraniczne z całą rodziną? Szczerze powiedziawszy ja tylko latałam sama lub ze znajomymi, więc nigdy nie organizowałam takiego wyjazdu sobie w celach prywatnych dla siebie i całej rodziny. Jak sobie radzicie z taką organizacją? Wykupujecie wycieczkę i macie z głowy, czy sami organizujecie od A do Z?

Re: Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 28 sty 2012, o 12:06
przez Busiaczek
Jeszcze nie organizowaliśmy z mężem takiej wyprawy, czekamy aż córeczka będzie miała z dwa latka wtedy pewnie się odważymy :)

Re: Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 28 sty 2012, o 15:06
przez titina
My bardzo podobnie jak Busiaczek. Nie planujemy w najbliższym czasie żadnych wycieczek zagranicznych.

Re: Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 28 sty 2012, o 20:37
przez Envie
Ja jedynie ze znajomymi, taka forma odpowiada mi najbardziej - swojej rodziny jeszcze nie mam, jestem za młoda (przynajmniej w moim odczuciu) i za bardzo lubię się bawić by w najbliższym czasie brać coś takiego pod uwagę - tak czy siak ze znajomymi bardzo lubię jeździć za granicę, i na wczasy i na weekendy, teraz np. planujemy wypad do Pragi na weekend jak tylko zrobi się ciepło. Z doświadczenia wiem, że wygodniej jest zamawiać wycieczkę z biura podróży ale jeśli jedzie się na weekend czy nawet na parę dni, nie na typowe wczasy to warto (i dużo taniej) organizować wycieczki na własną rękę.

Re: Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 29 sty 2012, o 20:55
przez kate1980
my jeszcze nie planowaliśmy wyjazdu za granicę, bo nasza córeczka była zbyt mała. poza tym szczerze mówiąc nie zwiedziliśmy jeszcze całej Polski, więc musimy nadrobić zaległości

Re: Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:10
przez issa2609
Moi znajomi jeżdżą z malutkimi dziećmi, ja sobie tego nie wyobrażam, dopóki dziecko nie jest w miarę samodzielne. Przecież 2-3 latek ma jeszcze swój rozkład dnia: tu posiłek, tam drzemka. Co z tego, że jest się w innym kraju, skoro obowiązki takie same jak na co dzień?

Re: Wycieczka zagranicę

PostNapisane: 1 lis 2018, o 22:38
przez wiola438
Warto miec ze oba karte wielwoalutową https://www.igoriacard.com/. Placisz bez ograniczeń bez względu na to, gdzie jesteś i jaka waluta sie posługujesz. Rewelacyjne rozwiązanie. Pierwsza karta jest za darmo i można też wyrobić dodatkową.