Forum dla kobiet - uroda - zdrowie - moda - ciąża - rozrywka.

Forum dla kobiet - kobiece miejsce gdzie żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Najciekawsze informacje związane z urodą, zdrowiem, modą, ciążą i nie tylko. Zapraszamy.
http://www.turkusowy.pl/forum/

spalacze tłuszczu

http://www.turkusowy.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=3923

Strona 1 z 1

spalacze tłuszczu

PostNapisane: 17 maja 2012, o 21:22
przez andziorek
Dziewczyny stosowałyście może jakieś spalacze tłuszczu, tzw termogeniki? Ćwiczę już jakieś półtora roku i mam tak zwany zastój wagi a sezon letni już trwa. Ostatnio dziewczyny na siłowni rozmawiały o spalaczach ale nie jestem przekonana, boję się żeby mi nie zaszkodziły. Jak macie jakieś doświadczenia podzielcie się :)

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 26 lis 2012, o 12:45
przez smakowita
Najtańszym, najlepszym dostępnym bez problemu w każdej aptece do zakupienia jest preparat therm- line . Wypróbuj na początek,tylko nie pij kawy przy tych wspomagaczach

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 27 lis 2012, o 15:38
przez oliwia127
Ja żadnego nie polecam.
P.S. W sumie to mamy nieźle przerąbane z tą ciągłą walką o względnie ładną sylwetkę, itd.

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 07:59
przez wiola438
Zastój przejdzie jak tylko uzupełnisz treningi zdrową dietą. Pomyśl o kuracjach Natur House http://www.naturhouse-polska.pl/ . Prowadzone są pod okiem dietetyka, zapewniają zbilansowaną dietę oraz naturalną suplementacje. Ze spalaczami bym nie ryzykowała. Za dużo chemii w środku.

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 22 cze 2015, o 14:02
przez dolittle
Słyszałam, że spalacze tłuszczu nie są najbezpieczniejszym sposobem na odchudzanie. Sporo negatywnych opinii o nich można znaleźć w internecie.

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 1 mar 2016, o 13:32
przez eni
Jeśli spalacze tłuszczu to tylko w formie naturalnej. Przykładem naturalnego specyfiku jest opuncja- wspaniały kaktus z pustynnych terenów meksyku. Preparat Nopalinia max zawiera sproszkowaną łodygę opuncji figowej. Obrazek

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 21 maja 2016, o 08:51
przez Ana
Ja jestem bardzo ciekawa, czy takie spalacze tłuszczy faktycznie działają. Ostatnio znalazłam sobie bardzo fajny kalkulator BMI i okazuje się, że dieta w moim przypadku jest bardzo wskazana. Co prawda zwykle staram się jeść zdrowo, ale moją największą słabostką są słodycze, przez co trudno mi zgubić zbędne kilogramy i jakiś taki przyspieszać odchudzania bardzo by mi się przydał.

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 23 mar 2018, o 13:28
przez Franciszka
Zdecydowanie powinniście się zapoznać z ofertą gabinetu http://gpsd.pl/
Mają najlepsze rozwiązania i świetnych specjalistów

Re: spalacze tłuszczu

PostNapisane: 2 lut 2019, o 16:03
przez wiola438
Zobacz sobie na dietę warzywną jadłospis masz tu https://www.zielonomicatering.pl/o-diec ... adowe-menu . Przepisy sa proste i na pewno sobie z nimi poradzisz. Do tego oczywiście, przydało by się tez trochę ruchu.