Imieniny: Tomasza MaurycegoTwój blog w Turkusowy.pl

Dodaj własny wpis!

Oczyszcza organizm i pozwala schudnąć 3 - 4 kg . Dodaje energii i odmładza skórę . Można ją stosować profilaktycznie dwa razy w roku .

 

O potrzebie okresowych postów i głodówek mówią stare filozofie wschodnie i wszystkie wielkie religie świata . Głodówki usuwają z organizmu złogi i toksyny , które gromadzą się między innymi wskutek nieprawidłowego odżywiania . Zbyt często sięgamy po wysoko przetworzoną żywność , która nie dostarcza enzymów , witamin i minerałów . Rocznie zjadamy z pożywieniem ponad 4 kg różnych substancji chemicznych , szkodliwych dla organizmu .Lista naszych grzechów przeciw zdrowiu jest dłuższa . Spożywamy za mało mleka i jego fermentowanych przetworów .Za rzadko sięgamy po kiszone warzywa i naturalne barszcze kiszone . Dostarczają one dobroczynnych dla organizmu i jego odporności pałaczek kwasu mlekowego . jemy w ogóle za duzo w stosunku do potrzeb , kuszą nas słodycze . za mało się ruszamy , żyjemy w stresie .

 

pierwszym objawem zanieczyszczenia organizmu jest stan chronicznego zmęczenia mimo wystarczającej ilości snu . potem dochodzą bóle głowy , stawów . pojawiają się kamienie wątrobowe i nerkowe , torbiele , guzy , nadwaga . A także obrzęk powiek , zwisające brodawki na twarzy i całym ciele , wypryski ropne , swędzocę plamy oraz inne dolegliwości skórne . Głodówka pomaga usuwać takie dolegliwości . Pozbawiony dostaw jedzenia organizm zaczyna czerpać z własnych tkanek substancje konieczne do życia . najpierw zużywa komórki zwyrodniałe , złogi , zapasy tłuszczowe .

 

Przed rozpoczęciem głodówki konieczne jest dokładne wypróżnienie . pomogą w tym herbatki z senesu , lewatywy z dodatkiem silnego naparu rumianku , preparaty na wypróżnienie . Na 5 - 7 dni przed rozpoczęciem terapii rezygnujemy z mięsa i ciężkich potraw . Głodówka powinna trwać 5 - 7 dni . Przez ten czas nie jemy nic , tylko pijemy 1,5 - 2 litry wody lub taką samą ilość herbatek z miety , melisy , rumianku , skrzypu lub innych ziół .

 

Najtrudniejszy do wytrzymania jest drugi i trzeci dzień . Odczuwa się dotkliwy głód i trzeba niemałej siły woli , by przetrwac . Kolejne dni są już łatwiejsze do zniesienia , ponieważ żołądek się kurczy .

 
natalina
natalina "Lut 06, 2013" "Zdrowie"
Najnowsze komentarze:

Re: Parca jako niania View the latest post
A nie myślałyście o tym, że zamiast niani, warto pomyśleć...

Portale randkowe View the latest post
Cześc, korzystacie z portali randkowych? Według mnie...

Re: Meble kuchenne View the latest post
Dodałbym jeszcze do tego Interio w Domotece ;). Bardzo...

Re: Sklep z meblami View the latest post
Ja ostatnio szukałam różnych mebli. Nie mogłam się...

Partnerzy:
Handsomemen.pl Tworzenie stron Joomla Perfumeriapasja.pl Pierwsze objawy ciąży Privat Rengøring service Pasja.org Zostań PARTNEREM